Aktivity Haidy během léta

Období dovolených a prázdnin se blíží ke konci. Co jsme dělali přes léto v rámci Haidy?

Film Festival Tennis Cup

Letos jsme se s naší společností opět jako partner účastnili tenisového turnaje Film Festival Tennis Cup, který doprovázel, jak z názvu vyplývá, Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Tento tenisový turnaj není jen o sportu, zábavě a setkávání lidí, ale také o charitativní podpoře různých projektů (např. v minulosti byly takto podpořeny tyto nadace: Nadace Terezy Maxové nebo nadační fond Plaváček Deany a Juraje Jakubiskových).

 

Prezentace HAIDY a PAUL na setkání Czech Deco Team

Na prázdninovém setkání Czech Deco Teamu, které se uskutečnilo 13. července v showroomu Elite Bath, proběhla mimo jiné i naše prezentace, která se setkala s velkým zájmem.

Ing. Daniel Veselý představil možnosti a využití rekuperace PAUL a obchodní ředitel Haidy a.s. Ing. Filip Rezek navázal s možnostmi využití systému HAIDY Plus. Prezentace byla doplňena příklady reálného využití chytrého ovládání domácnosti jako např. vypnutí tekoucí vody na dálku, nastavování světelných scén a podmínkových akcí čidlem pohybu, propojení CO2 a vlhkostního čidla s rekuperační jednotkou PAUL a další.

Haidy prezentace v Elite Bath

Haidy prezentace v Elite Bath

 

Přípravy na veletrh a úspěšné jednání s projektem Luka Living

Během léta u nás také vrcholí přípravy k prezentaci naší společnosti na veletrhu FOR ARCH – který se letos bude konat již po 27. Bližší informace o umístění našeho stánku a další budeme brzy zveřejňovat.

FA

 

Jako třešnička na dort našeho rychlého prázninového přehledu je novinka v podobě uzavřené spolupráce s novým developerským projektem – Luka Living. Podrobnější info opět doplníme později.

5

4

Save

zpět na aktuality