Co spojí filmový festival a firmy z oboru bydlení? Tenis!

Během prvního červencového týdne snad celé Česko žilo karlovarským filmovým festivalem. Bylo to úplně všude – reportáže v televizi, fotky v časopisech, selfíčka na Instagramu. KVIFF je zkrátka významnou mezinárodní událostí a není divu, že se na ní každý, kdo něco znamená, chce ukázat, blýsknout se v drahém outfitu či si vyfotit „kviffie“ s nějakou celebritou (správně, selfie z karlovarského festivalu se říká kviffie). Nejinak je tomu i u firem z oborů bydlení a domácností.

Mezi tradiční doprovodný program festivalu patří tenisový turnaj Sky Film Festival Tennis Cup. Letos během horkého čtvrtka 6. července proběhl již jeho dvacátý ročník. Za bohatou historii turnaje se na něm s raketou předvedla spousta významných osobností politického, kulturního i podnikatelského života. Za všechny jmenujme třeba Mirka Topolánka, Bolka Polívku, Filipa Renče, Zlatu Adamovskou a samozřejmě tenisového nadšence Václava Klause. Kromě předvedení svého tenisového umu celebritám ale turnaj nabízí také možnost prezentování se svým partnerům. A právě mezi nimi najdete spoustu firem z oboru staveb či bydlení.

  

První slovo v názvu turnaje Sky Film Festival Tennis Cup napovídá, kdo je jeho generálním partnerem. Že vás nic nenapadá? Možná jste již zaslechli o rezidenci Sky Barrandov, což je projekt bytových domů navržený světoznámou českou architektkou Evou Jiřičnou. Jeho byty se vyznačují výjimečným designem, systémy inteligentního řízení nebo přísunem čerstvého vzduchu díky rekuperacím.  Slogan projektu je „bydlení hvězdám nadosah“, možná i proto se rozhodl podpořit právě tenisový turnaj plný hvězd.

Turnaje se zúčastnili také zástupci firmy HAIDY, která bytovým domům v barrandovské rezidenci dodává systémy inteligentního řízení a rekuperace PAUL. „Samozřejmě jsme rádi, že si můžeme udělat takový letní výlet do Varů a s týmem se zúčastnit slavného turnaje,“ říká obchodní ředitel firmy Filip Rezek. „I když to ale vypadá, že si tam jedeme užívat tenis a následný večírek, hlavními důvody účasti jsou samozřejmě prezentace firmy a možnost setkat se s partnery. Neformální prostředí má své výhody. Během turnaje jsme si soupeři, ale během následného večírku vzniká spousta inspirujících konverzací a rodí se nové nápady.“

No vidíte to – málokoho by napadlo, že zrovna na tenisovém turnaji filmového festivalu se to jen hemží obchodními schůzkami firem z oboru bydlení. Ale je tomu tak. Třeba až se příště budete inspirovat novými trendy pro svou domácnost, objevíte nějaký nápad, který se zrodil právě během hvězdného tenisového dne v Karlových Varech.

Fotografie: ADC Studio, více na http://www.skyfilmfestivalcup.cz/

zpět na aktuality