Haidy na Development news FORUM

23. listopadu proběhlo Development News FORUM v pražském hotelu Boscolo na téma inteligentní bydlení. Sešli se zde dodavatelé inteligentních technologií, mezi kterými jsme byli i my se společností Haidy, dále se této akce účastnili architekti, projektanti, realitní makléři a developeři.

Diskutovalo se nad současným stavem českého trhu s nemovitostmi, jaké jsou problémy a nedostatky v oblasti vybavenosti smart technologiemi. Přítomní ocenili různorodost pohledů na danou problematiku. Další část byla věnována prostoru pro dotazy posluchačů na prezentované přednášky. Všichni účastníci se shodli na tom, že developer, který bude správně ekonomicky realizovat projekty s přidanou hodnotou smart technologií, se stane v blízké budoucnosti vyhledávaným a renomovaným brandem.

Akce pořádané časopisem Development News pod záštitou Asociace developerů, České rady pro šetrné budovy a IFMA, navázal touto akcí na sérii kulatých stolů jež se danou problematikou koncepčně zabývaly (se společností Haidy jsme se účastnili zářijového setkání).

Článek o akci si můžete přečíst zde na straně 22.

zpět na aktuality