Haidy na FOR ARCH 2016 – Navštivte náš stánek a naše přednášky

Dovolujeme si vás pozvat za společnost Haidy a.s. na letošní ročník veletrhu FOR ARCH, který se koná ve dnech od 20.9. do 24.9. na výstavišti v pražských Letňanech. Rádi Vás přivítáme na našem stánku B 10 v hale 4.

Zveme Vás na následující doprovodné přednášky a prezentace:

  • Středa 21. 9.: „Pasivní dům roku“ Přijďte ve středu v 11:30 na slavnostní zahájení soutěže, kterou vyhlašuje společnost ABF, a.s. ve spolupráci s Centrem pasivního domu a Státním fondem životního prostředí České republiky. Soutěže, jejímž cílem je mapovat a oceňovat nejzajímavějších pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky.
  • Pátek 23. 9.: „Chytrý dům, chytrý byt – jeho přínosy a výhody“ Chcete se dozvědět více o tom, jak správně navrhovat chytrý dům? Na co si dát v dnešní době pozor? Přijďte si 23. 9. 2016 od 10:30 do 12:30 poslechnout soubor odborných prezentací v Konferenčním sále v rámci veletrhu FOR ARCH. Za HAIDY vystoupí v cca 10:45 Ing. Rezek a promluví o developerských projektech, do kterých dodává HAIDY své systémy.
  • Středa 21. 9. – sobota 24. 9.: „Příběhy pasivních domů“ Jaké jsou pasivní domy očima svých majitelů, architektů, projektantů a stavebních firem? Přijďte si poslechnout příběhy lidí a jejich skutečných pasivních domů o tom, jaká byla jejich cesta při plánování bydlení, jak probíhala stavba a jak se jim nyní v jejich pasivních domech žije. V pátek ve 12:00 nebo v sobotu od 11:00 se na vás budeme těšit s přednáškou „Propojení Inteligence a technologie domácnosti (TZB) v moderním (pasivním) domě“

Získejte vstupenku zdarma!

Přijměte od nás prosím čestnou vstupenku ZDARMA, kterou získaté kliknutím na tento odkaz nebo klikutím na tlačítko níže. Těšíme se na Vaši návštevu od 20. do 24. září na stánku číslo B10 v hale 4 nebo na přednáškách v areálu výstaviště v pražských Letňanech.

Vyhrajte věcnou cenu v hodnotě až 50.000 Kč!

Po dobu konání veletrhu FOR ARCH bude mít u nás na stánku každý možnost vyhrát systém HAIDY v hodnotě 50.000 Kč nebo služby interiérového architekta CZECH DECO TEAM v hodnotě 10.000,- Kč!
Pravidla jsou jednoduchá – stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky týkající se HAIDY a tipnout počet soutěžících!

 

PDF: pozvánka a program Haidy na FOR ARCH 2016

zpět na aktuality