Tisková zpráva: Haidy posiluje na trhu

Českou společnost Haidy a.s., která se zabývá dodávkou inteligentních systémů pro domácnosti, čeká v nadcházejícím období mnoho velkých a významných realizací. Vzhledem k této skutečnosti dochází ke změnám ve struktuře společnosti, které zajistí celkové posílení firmy. Jednou z výrazných personálních změn je vstup majoritního vlastníka společnosti přímo do vedení Haidy a.s. Touto posilou je Petr Vladyka, který bude řídit strategický rozvoj společnosti. Dosavadní výkonný ředitel František Zelenka bude nyní zastávat nově vzniklou pozici technického ředitele. Do jeho kompetencí bude mimo jiné spadat vývoj třetí generace softwaru Haidy. Tato nová verze bude obsahovat řadu novinek, podle aktuálních trendů.

Personální změny se netýkají pouze vedení společnosti. Posílení se též nevyhne oddělení obchodu, projekce a realizací.

Haidy a.s. připravuje pro své klienty servisní služby. Cílem této služby je zajištění neustálého kontaktu mezi zákazníky a naší společností, které usnadní zavádění novinek do jejich domovů, rozšiřování jejich systému o další funkce dle klientských požadavků.

Další novinky budou následovat, sledujte nás na webu a sociálních sítích, kde vás budeme pravidelně o všem informovat a inspirovat.

zpět na aktuality