HAIDY SKLÍZÍ PRVNÍ ÚSPĚCHY NA MEZINÁRODNÍ SCÉNĚ

Přední český výrobce systémů pro inteligentní řízení domácností, společnost HAIDY a.s., poprvé představil své produktové portfolio na mezinárodní scéně. Využil k tomu největší akci svého druhu v Evropě, mezinárodní veletrh Integrated Systems Europe 2014 v Amsterdamu (www.iseurope.org).

Stánek s produkty HAIDY Home a HAIDY Plus byl mezi návštěvníky velice populární, o čemž svědčí více než 120 společností z celého světa, které projevily zájem nabízet produkty HAIDY v jejich regionu. Zejména nový produkt HAIDY Home (www.haidyhome.cz) se těšil obrovskému zájmu. Jedná se o zcela unikátní systém, který zákazníkům poskytuje všechny důležité funkce, jednoduché ovládací rozhraní a současně je velmi nenáročný na instalaci. Jeho další výhodou je nízká cena, se kterou přestává být inteligentní řízení domácnosti luxusem instalovaným v drahých nemovitostech a stává se běžným standardem ve všech typech domácností.

Společnost HAIDY tímto zahajuje další etapu svého vývoje, kdy se přestává zaměřovat pouze na český trh a začíná exportovat svoje technologie i do zahraničí.

zpět na aktuality