Hra – Najdi si svého architekta! prezentovaná Haidy na veletrhu Dřevostavby

Haidy a.s. nyní hru prezentuje na veletrhu Dřevostavby na Výstavišti v Praze Holešovicích (4. – 7. února 2016) na stánku PK 43. Stavte se u nás a zahrajte si také.

Interaktivní hra od našeho partnera Czech Deco Team nabízí navázání klienta na architekta, se kterým koreluje v kontextu souladu názoru a v kontextu svého temperamentu. Vše vychází z předpokladu, že pokud by měl klient možnost zjistit, zda se s daným architektem shodují v otázkách názoru na různé oblasti architektury, lze se domnívat, že i návrhy architekta budou v kontextu očekávání klienta a celý proces návrhu a realizace by tak mohl být plynulejší. Podobně jsme uvažovali, že by mohlo být zajímavé nasměrovat k sobě lidi shodující se z hlediska blízkosti jejich temperamentu.

V Czech Deco Teamu měli například zkušenost, že introvertní architekt byl navázán na „temperamentního“ movitého klienta a když jsme se obou aktérů po nějakém čase zeptali, jak se vyvíjí jejich obchodní vztah, překvapilo nás, jak rozdílné byly reakce. Zatímco architekt vše viděl pozitivně, klient sice chválil profesní kvality architekta, ale nechtěl s ním dál spolupracovat, protože byl pro něj údajně „příliš pomalým“ v kontextu celkového přístupu a sebeprezentace.

Více o hře se můžete dozvědět na našem stánku na právě probíhajícím veletrhu Dřevostavby, kde si ji můžete i zahrát. Nebo zde na webových stránkách CDT. Hra samotná je na stránkách psychologie staveb.

 

Haidy stánek na veletrhu Dřevostavby

Haidy stánek Dřevostavby

 

zpět na aktuality