Komfortní bydlení s Haidy v rezidenci Sky Barrandov

Již dříve jsme vás informovali o propojení systému chytrého ovládání Haidy a projektu Sky Barrandov. Každý byt je připraven na zavedení inteligentního ovládání a je jen na každém majiteli bytu, zda tuto možnost využije a v jaké míře.

Ke konci dubna jsme uzavřeli všechny klientské změny na  projektu Sky Barrandov a výsledky mluví za vše. Více jak 70% klientů si rozšířilo stávající ovládání systému HAIDY o další moduly. Nejčastěji si klienti pořizovali ovládání vytápění a žaluzií, tak, aby si zachovali maximální tepelný komfort ve svém bytě. Dalších cca 15% klientů si pořídilo ovládání v nejvyšším komfortu. Ovládání rekuperace, topení a žaluzií rozšířili o ovládání světel, systém zabezpečení, ovládání klimatizace či kamerový systém. Ti, co mají zelené terasy nebo předzahrádky, tak si dělají přípravu na ovládání zavlažování.

Celkově tedy instalaci inteligentního ovládání využilo 85% vlastníků bytů. Velice nás tento trend těší a všem budoucím obyvatelům této rezidence přejeme maximální komfort a spokojenost.

zpět na aktuality