Navštivte HAIDY na veletrzích DŘEVOSTAVBY a FOR PASIV

V únoru se v Praze konají dva výzamné veletrhy z oblasti bydlení. Na obou těchto akcích můžete navštívit stánek HAIDY a dozvědět se tak vše potřebné nejen z oblasti inteligentních systémů a ovládání.

Od 1. do 4. února 2018 proběhne na holešovickém výstavišti 13. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů – DŘEVOSTAVBY 2018. Přijďte se zeptat na vše, co vás v souvislosti s výstavbou dřevostaveb zajímá, a získejte osobní kontakty na architekty, stavitele a dodavatele.

Na našem stánku s vámi rádi probereme vše, co chcete vědět o systémech inteligentního ovládání. Samozřejmě i na vlastní oči uvidíte, jak to v praxi vypadá. Najdete nás na stánku PK36.

V termínu 8. až 10. února 2018 se v letňanské PVA EXPO PRAHA bude konat 6. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Přijďte se informovat ohledně možností nízkoenergetického a pasivního bydlení nebo se zeptat na možnost získání dotací. Všichni návštěvníci navíc zdarma získají ročenku PASIVNÍ domy 2018.

Navštivte náš stánek HAIDY, kde vám poradíme, jaké výhody vám chytré a úsporné bydlení přinese, a ukážeme vám špičkové rekuperace PAUL. Stánek najdete pod označením 5B14. Doprovodným programem veletrhu je vyhlášení vítězů soutěže Pasivní dům 2017. S HAIDY jsme hlavním partnerem této soutěže a předáme výhru vítězi Ceny poroty kategorie I.

Těšíme se na vaši návštěvu na jedné z těchto akcí, nebo ještě lépe na obou.

DREVOSTAVBY_logo_2018 Banner_FOR_PASIV_250x250

 

 

zpět na aktuality