NAVŠTIVTE SHOWROOM HAIDY V RÁMCI DNŮ PASIVNÍCH DOMŮ

Od pátku 8. do neděle 10. června se opět koná oblíbená akce Dny pasivních domů 2018. Během nich můžete zavítat i na dny otevřených dveří našeho showrooomu v Praze – Michli. V showroomu se dozvíte vše o inteligentní domácnosti a navíc získáte poukaz na slevu 30+5 % na systémy HAIDY či rekuperace PAUL.

Program pro vás bude připraven v pátek 8. června od 8 do 18 hodin a v sobotu 9. června od 13 do 17 hodin. Pokud byste se chtěli stavit v neděli či v jiné časy, můžete si domluvit individuálně prohlídku na tomas.klein@haidy.cz, nejpozději do středy 23:00.

Připraveno bude občerstvení, program i vouchery na slevu

V showroomu se dozvíte vše, co vás zajímá ohledně inteligentních systémů a ovládání HAIDY, a to přímo od našeho týmu. Sami si můžete vyzkoušet, jak funguje ovládání teploty, chlazení, osvětlení nebo žaluzií. Chcete přijít s dětmi? Vůbec žádný problém. Připravili jsme si pro ně pohádky, které budeme pouštět na našem nejmodernějším audiovizuálním systému.

Kromě toho na vás čeká drobné občerstvení a pro děti balónky. A to není všechno!

Každý, kdo přijde v rámci Dnů pasivních domů do našeho pražského showroomu, získá slevu na realizaci zakázky HAIDY či dodávku rekuperací PAUL. Voucher obsahuje 30% slevu na projektové práce a 5% z celkové ceny zakázky.

O Dnech pasivních domů

Pořadatelem Dnů pasivních domů je Centrum pasivního domu. V rámci akce můžete navštívit pasivní domy po celé České republice a zeptat se jejich obyvatel i stavitelů na to, jak se jim v takových domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví. Přehled domů naleznete zde, více info o akci zde.

Kde najdete showroom Haidy?

Showroom HAIDY naleznete na adrese U Hellady 697/4, Praha 4. Nejbližší zastávkou tramvaje je Michelská. Pokud přijedete autem, parkování máte u nás zdarma.

Pokud se vám termín zrovna nehodí, do našeho showroomu můžete přijít i jindy, stačí si domluvit návštěvu na emailu tomas.klein@haidy.cz, nebo můžete rovnou zadat poptávku do našeho poptávkového formuláře.

Těšíme se na vás!

zpět na aktuality