Nízkoenergetické domy „Na Americe“ s Haidy

Chytré ovládání Haidy a rekuperace PAUL se stávají součástí souboru 25 nízkoenergetických solitérních domů v nádherné lokalitě „Na Americe“ v Mníšku u Liberce. Společnost Konhefr, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, zde staví 4 domy podzemního typu (jedno podzemní podlaží) a 21 rodinných domů polozapuštěného typu (jedno obytné podzemní podlaží je zapuštěno do terénu a jedno vystupuje nad terén).

Každý dům stojí na pozemku o velikosti 2 000 m². Domy jsou na pozemcích umístěny tak, aby nad terén vyčnívala jen horní patra dvoupodlažních domů. Spodní patra jsou z části zapuštěna do terénu a z části obsypána. Orientace domů je na jih a dává vyniknout krásným výhledům na symbol Liberecka: Ještěd.

Součástí dodávky od Haidy zde bude kompletní řízení domů (vytápění, chlazení, rekuperace, žaluzie) společně s přípravou na klientské změny, které umožní rozšíření inteligentního ovládání o modul osvětlení, zabezpečení a mnoho dalších. Součástí naší dodávky jsou také rekuperace PAUL, které díky své nejvyšší účinnosti nabídnou všem klientům maximální dostupnou kvalitu na trhu.

Více o projektu na stránkách Konhefr.

zpět na aktuality