NOVINKY V OBLASTI PARTNERSKÉ SPOLUPRÁCE

Od začátku roku 2014 usilovně pracujeme na dokončení vývoje nových produktů a souběžně s tím vytváříme informační materiály především pro Vás, naše partnery.

NOVÝ PARTNERSKÝ PORTÁL

Spustili jsme nový portál, kde naleznete veškeré nástroje a informace, potřebné pro úspěšný prodej systémů HAIDY. Dozvíte se zde novinky jak z oblasti našich produktů, tak i z oboru inteligentních elektroinstalací,.Jsou zde publikovány veškeré dokumenty jako jsou katalogy, technické listy nebo návody a k dispozici je i podrobný online kalkulátor, pomocí kterého si můžete spočítat přesnou cenu řešení HAIDY Home – více na http://portal.haidy.cz. V případě, že nemáte přihlašovací údaje neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce , kteří Vám rádi poradí a vše zařídí.

NOVÉ PRODUKTY

Vedle stávajících produktů HAIDY Home a HAIDY Plus jsme rozšířili prodouktovou řadu o další systém – HAIDY Flexi. Jedná se o variabilní systém, který dokáže pokrýt mezeru mezi produkty HAIDY Home a HAIDY Plus. Kromě HAIDY Flexi dokončujeme vývoj dalších produktů – bezdrátové řešení HAIDY, dále systém HAIDY Plus TECO a nesmíme zapomenout na HAIDY PAUL – rekuperační jednotku vybavenou řídícím systémem HAIDY.

Produkt HAIDY Plus TECO, bude využívat komponenty od společnosti TECO Kolín, na kterých je postaven i systém HAIDY Home. Díky tomuto novému produktu dokážeme výrazně rozšiřovat výběr koncových pvků. Současně bude připravena i rozšířená verze HAIDY Home s novými funkcemi a větším množstvím ovládaných komponent. Na podzim bude dokončená bezdrátová varianta HAIDY, kterou budete moci nabízet tam kde již není možné instalovat novou kabeláž. Samozřejmě v omezené konfiguraci oproti variantě fungující po kabelu.

HAIDY WWW STRÁNKY

Aby jste byli informováni co nového se v naší společnosti děje, jsme spustili sekci aktualit.

Vytvořili jsme seznam aktivních partnerů na našem webu. Seznam je otevřený pro jakéhokoliv partnera, který se začne aktivně podílet na společné obchodní či realizační spolupráci.

Připravujeme zpřehlednění a zjednodušení našich www stránek.

Připravujeme podrobnější sekci referenčních staveb s osobním hodnocením koncového uživatele, které můžete potencionálním zákazníkům presentovat, případně je možné některé zakázky vidět i osobně.

Především architektům nabízíme možnost spolupráce i v rámci sdružení CZECH DECO TEAM, kde jsme aktivními členy a dokáže nám případně i Vám poskytovat velké množství obchodních kontaktů. Více informací zde: http://www.czechdecoteam.cz/

PARTNERSKÁ SÍŤ

Naši partnerskou síť v současné době tvoří již 96 společností. Jsou to partneři z řad projektantů, developerů, výrobců typových domů či elektroinstalačních firem a další neustále přibývají.

HAIDY v roce 2014 zahájilo obchodní aktivity směrem do zahraničí. Již nyní máme aktivní partnery a distributory v Evropě, Africe a Asii

Za prvních 6 měsíců prodeje systému HAIDY Home jsme prodali již více než 60 těchto řešení. Většinu právě prostřednictvím našich partnerů. Systémů HAIDY Plus pak běží v České republice téměř 50.

zpět na aktuality