TZ: HAIDY zůstává výhradním distributorem rekuperací PAUL pro český trh a na letošní rok chystá novinky

Společnost HAIDY po dohodě se společností ZEHNDER  bude i nadále zastupovat značku rekuperací PAUL na českém trhu. Rekuperační jednotky této značky jsou dlouhodobě vnímány laickou i odbornou veřejností jako jednotky s nejvyšší účinností na trhu, potvrzenou certifikací Passivhaus Institut. Máme radost, že je českým zákazníkům můžeme přinášet i nadále.

Během minulého roku se naší firmě podařilo zdvojnásobit roční obrat v prodeji těchto rekuperačních jednotek, což dokazuje rostoucí zájem zákazníků o energeticky úsporné technologie. Jednotky PAUL se staly součástí mnoha developerských projektů, z nichž za zmínění stojí například loni dokončený unikátní komplex nájemního bydlení LUKA Living nebo luxusní rezidence SKY Barrandov.

Strategickými zákazníky naší společnosti jsou partneři, se kterými společně tvoříme distribuční a servisní síť pro maximální komfort koncových zákazníků. I v letošním roce společně chystáme několik významných developerských projektů. V jejich rámci je velmi žádaná podstropní rekuperační jednotka CLIMOS F 200, která se vyznačuje velmi nízkou hlučností a vysokou účinností bez nutnosti odvodu kondenzátu.

Climos_F_200

Rekuperační jednotka CLIMOS F 200

Pro ještě větší inovace a komfort našich zákazníků se snažíme, aby v budoucnu byly všechny rekuperace vybaveny řídicí jednotkou s aplikací HAIDY a klient si tak mohl dům rozšířit o regulaci vytápění a chlazení, ovládání světel nebo stínění a jiné moduly, které systém HAIDY nabízí.

Letošní novinkou bude nová aplikace

V centru naší pozornosti nejsou jen rekuperace a dále se soustředíme na to, abychom zůstávali lídrem v oboru inteligentního ovládání. Ještě letos chystáme uvedení zcela nové aplikace, která nabídne to nejlepší, co na trhu chytrého bydlení existuje. O jejím uvedení budeme všemi komunikačními kanály informovat naše partnery i veřejnost.

Na jaře se také zúčastníme několika významných veletrhů, a to Veletrhu Dřevostavby (1. – 4. února, výstaviště Praha Holešovice, www.drevostavby.eu) nebo Veletrhu FOR PASIV (8. – 10. února, PVA EXPO PRAHA, www.forpasiv.cz). Na této akci mimo jiné předáváme cenu pro výherce soutěže PASIVNÍ DŮM ROKU, jíž jsme hlavním sponzorem.

V neposlední řadě se jako vystavovatel zúčastníme největšího německého veletrhu pro bydlení LIGHT + BUILDING (18. – 23. března, Frankfurt, www.light-building.messefrankfurt.com). Zde budeme společně s naším partnerem T-MOBILE představovat unikátní projekt rezidenčního celku OAKS PRAGUE, pro který dodáváme technologie.

Přijďte nás na některé akci navštívit, napište nám nebo nás sledujte, aby vám neunikly žádné novinky. Budeme se těšit na případná setkání i spolupráci!

Váš tým HAIDY, a.s.

 

Grafická PDF verze ke stažení zde:

TZ_Haidy_zustava_vyhradnim_distributorem_rekuperaci_PAUL

zpět na aktuality