Veletrh FOR ARCH 2017 očima HAIDY

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH měl letos již svůj 28. ročník. Nechybí na něm žádná firma, která ve světě stavebnin a bydlení něco znamená, a nechyběli jsme na něm opět ani my.

Rozhodli jsme se letošní ročník pojmout trochu ve větším a na výstaviště jsme umístili hned dva stánky. První byl věnován pouze HAIDY a systémům inteligentního bydlení a na druhém stanovišti byly samostatně prezentovány rekuperace PAUL, které dodáváme na český trh. Návštěvníci si tak mohli naše produkty lépe a přehledněji prohlédnout.

Hojná účast na našich stáncích snad potvrzuje to, že se naše expozice povedla. Celkem se u nás zastavilo přibližně 900 lidí, velká část z nich projevila zájem jak o naše produkty, tak o produkty našich partnerů, kteří nám s vybavením stánků pomohli.

Vybavit takový stánek na mezinárodním veletrhu totiž není jen tak, a proto našim partnerům patří obrovský dík. Již tradičně nám pomohlo sdružení CZECH DECO TEAM a jeho členové. Stánek se musí samozřejmě osvítit, o což se postarala firma LEDKO a zapůjčila nám designová svítidla ze své nabídky. Firma SIKO pro nás vyrobila kuchyni na míru, ve které jsme si se zájemci mohli popovídat třeba při kávě. Kdo si nechtěl povídat v kuchyni, mohl se pohodlně usadit na designový nábytek značky Vespera. Odtud se mohl koukat na video našich vybraných referencí či si poslechnout hudbu na kvalitním audiosystému v hodnotě několika set tisíc korun, které nám zapůjčila firma HORN Distribution. Protože firmy a jejich týmy vždy na veletrhu stráví 5 celých dní, nesmí se zapomínat ani na takovou maličkost, jakou je zázemí pro ně. Firma STYLTEX Design pro nás vyrobila dekorativní závěs, díky kterému jsme naše zázemí ukryli před očima návštěvníků a vzhled stánku tak nic nenarušovalo.

Ten největší dík ale samozřejmě patří všem návštěvníkům, kteří se na našich stáncích zastavili a projevili zájem buď o dané produkty či jen o trendy ze světa inteligentního bydlení. V HAIDY věříme, že inteligentní systémy i všechny návazné technické systémy přispívají ke kvalitnímu, pohodlnému i úspornému bydlení, a máme upřímnou radost, když se díky nám lidé mohou ve svých domovech cítit co nejlépe.

Pokud jste se k nám na veletrh nedostali, podívejte se alespoň na pár fotografií. Přijdete sice o možnost poslechnout si hudbu z kvalitních reproduktorů či o překvapení v podobě roztomilého zvířátka za oknem, atmosféru veletrhu vám to ale snad alespoň přiblíží a třeba se na veletrhu setkáme za rok, na jeho 29. ročníku.

zpět na aktuality