Den s haidy

6:30

Je půl sedmé ráno a právě se začíná rozednívat. Z reproduktorů v ložnici a koupelně se začíná ozývat příjemná hudba. Vstávání nebylo nikdy příjemnější.

7:30

Sluneční paprsky začínají okny vyhřívat interiér. HAIDY vysílá signál vytápění, aby se stáhlo a udržovalo optimální teplotu. Na tabletu také vidíte, kolik energie produkují solární kolektory, které se právě aktivovaly.

8:00

Je osm hodin. Vyběhnete z domu a zapadnou za vámi dveře. Žádný strach – cestou do práce můžete vzdáleně přes telefon stisknout odchodové tlačítko.

9:00

V devět vám pípne SMS. Kouřové čidlo zaznamenalo požár v kuchyni a systém HAIDY vypl přívod plynu a elektřiny v celém domě. Připojíte se na kamery v domě a zjistíte, že šlo jen o připálený lívanec. Elektřinu a plyn opět zapojíte na dálku přes rozhraní HAIDY.

10:00

V deset hodin si vzpomenete, že jste si na půl jedenáctou objednali opravu kapajícího kohoutku v koupelně. Připojíte se ke kameře nad vchodovými dveřmi a zjistíte, že instalatér již přešlapuje před domem. Na dálku mu odemknete a pustíte ho dovnitř.

12:00

Kolem poledne dochází kvůli silnému slunečnímu záření k přehřívání interiéru. Tepelná čidla v domě upozorní systém HAIDY. Předokenní žaluzie se částečně stahují a zabraňují tak pronikání nadbytečného slunečního svitu do domu.

15:00

Ve tři hodiny odpoledne vám znovu pípne SMS. PIR čidla zaznamenala podezřelý pohyb na zahradě. Připojíte se ke kameře, přiblížíte si narušitele na displeji tabletu a oddechnete si. To vám jen soused přišel zalít rajčata, jak jste ho včera prosili.

16:00

Odpoledne přichází děti. Rády by si hrály na počítači, ale nejprve si musí udělat úkoly. Zásuvky u PC nebo herní konzole jim můžete aktivovat buď časovačem v určitou hodinu nebo na dálku dle svého uvážení.

19:00

Slunce zachází a venku se citelně ochlazuje. Předokenní žaluzie se úplně stahují a lamely žaluzií se zavírají, aby neunikalo naakumulované teplo. Tepelné čerpadlo začíná samo vytápět jednotlivé místnosti.

20:00

Večer přijíždíte domů i vy. Garážová vrata se otevírají a vy vjíždíte do garáže. Doma už je zábava v plném proudu. Ze stropních reproduktorů zní nejnovější hity, které si hosté vybrali na tabletu přes rozhraní HAIDY. Pro větší požitek z hudby pouštíte barevnou světelnou scénu. Díky rekuperaci PAUL nemusíte mít strach, že bude v místnosti vydýcháno.

24:00

O půlnoci dotykem jednoho tlačítka aktivujete vámi předvolenou scénu – automaticky se ztlumí světla a z audio systému se začne linout klidná hudba. Pohodlně se svezete do křesla a konečně si po celém hektickém dni vychutnáte v klidu chvilku pro sebe.

1:00

V jednu ráno jdete spát. Světla v domě se sama zhášejí, teplota v domě se upravuje na noční provoz. PIR čidla pohybu kolem domu napojené na sirénu, kamery na zahradě spolu s magnetickými čidly na oknech a dveřích se aktivují. Nemusíte mít tedy strach, že se někdo dostane nepozorovaně do domu, zatímco budete spát. Dobrou a ničím nerušenou noc vám přeje HAIDY.

Přejít na produkty