Zabezpečení

HAIDY nabízí mnoho způsobů zabezpečení vašeho domu, a to nejen proti zlodějům, ale i proti havárii vody nebo požáru.

  • Díky PIR čidlům pohybu nainstalovaných kolem domu napojených na sirénu, kamerám na zahradě a magnetickým čidlům na oknech a dveřích nemusíte mít strach, že se někdo dostane nepozorovaně do domu, zatímco budete spát.
  • Čas od času dochází k únikům vody. I prasklá odtoková hadice dokáže vytopit dům. Pohromám lze zabránit instalací záplavových čidel, která včas informují systém HAIDY o úniku vody. Jakmile HAIDY dostane zprávu z čidla, okamžitě uzavře přívod vody a zabrání tak dalším škodám.
  • HAIDY dokáže díky tepelným senzorům a senzorům kouře zabránit i požáru. V okamžiku, kdy systém obdrží zprávu o vznikajícím nekontrolovatelném ohni, uzavře okamžitě hlavní přívod plynu a elektřiny do domu, upozorní vás zprávou na mobil.
  • Odřeniny, tržné rány, pohmožděniny, vykloubeniny a zlomeniny jako nejčastější následky pádů. K mnoha těmto úrazům dochází doma častou shodou absurdních náhod. Na druhou stranu si velký počet těchto zranění způsobujeme sami vlastní nepozorností. Velký díl na těchto zraněních má ale i vybavení domu. Jak se pohybovat v potemnělém domě, nezakopnout a nespadnout ze schodů? Použitím PIR čidel pohybu se světla sama zapnou, až půjdete zase v noci potemnělým domem. V rozhraní HAIDY si můžete nastavit, kde se mají spínat – zda jen v noci nebo již v podvečer.
moderní zabezpečení

Magnetická čidla na oknech vás přes systém HAIDY včas upozorní na narušitele.

PIR čidla pohybu nainstalovaná kolem a uvnitř domu vás včas upozorní na nezvanou návštěvu SMS zprávou na mobil.

Připojte se z tabletu k IP kamerám odkudkoli, kde máte přístup k internetu a podívejte se, kdo stojí u dveří.