Partneři

Odběratelé Dodavatelé
Hlavní dodavatelé systému Produktoví partneři a dodavatelé systémů Dodavatelé koncových prvků Dodavatelé TZB

GTX REKUPERACE

Společnost GTX rekuperace s.r.o.
Velkoobchod, maloobchod a vlastní montáže. V oblasti rekuperací se pohybuje již od roku 2010 a má za sebou stovky realizací. Věnuje se vývoji a výrobě komponent pro rekuperace. Zajišťuje kompletní administrativu pro dotační tituly Zelená úsporám a Kotlíková dotace.

NACONI

Společnost Naconi se specializuje na zpracovávání a monitorování klientských změn developerským společnostem, generálním zhotovitelům a jejich klientům. Jednají s majiteli jednotek o jejich individuálních přáních a komunikují se stavbou případné dispoziční změny a z toho plynoucí požadavky na instalace. S klienty řeší jejich představy o interiéru, představují jim možnosti standardních a nadstandardních materiálů, radí s výběrem vybavení. Za cíl si kladou neustále zefektivňovat tento proces. Obchodním partnerům umožňují optimalizovat obchodní dokumentové procesy, posilovat produktivitu a majitelům jednotek usnadňovat proces samotného výběru a rozhodnutí.

stránky partnera

Avanta systems

Avanta Systeme spol. s r.o. se věnuje výstavbě montovaných dřevostaveb.

stránky partnera

Gebas Domy

GEBAS domy je společnost, která dodává typové i individuální rodinné domy včetně varianty domu na klíč, a to v architektuře pasivních nebo nízkoenergetických provedení dle české TNI 730329.

stránky partnera

ELITE-BATH

ELITE BATH, člen skupiny SIKO KOUPELNY, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design.

stránky partnera

SIKO

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

stránky partnera

LEDKO

Ledko se nachází v Králově Dvoře u Berouna a je součástí areálu Philips-Massive v těsné blízkosti dálnice D5 mezi Prahou a Plzní na exitu 22. Jeho úkolem je nabídnout co nejkomplexnější službu v oblasti osvětlení díky 3500 vystaveným a rozsvíceným svítidlům a také obrovskému skladu s cca 60000-80000 kusy.

stránky partnera

ECO-Design

VÝROBCE SVÍTIDEL A SVĚTELNÝCH ŘÍMS

stránky partnera

EVORA

Evora CZ, s.r.o. – moderní technologie pro větrání a vytápění rodinných domů a budov

stránky partnera

REKUPERACE MARTÍNEK

Firma realizuje rekuperace na klíč, projekce, montáž vzduchotechniky, návrh rekuperační jednotky, regulace a servis rekuperačních jednotek.

stránky partnera

VEXTA s.r.o.

Dřevostavby VEXTA se vyznačují výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Při užívání domu nemusíte vytápět masivní zdi, ale jen interiér domu, což zajistí snížení nákladů na vytápění. Nízkoenergetický dům případně pasivní dům přináší úsporu energie až o 2/3 oproti klasickým domům. VEXTA dřevostavby jsou zdravé, ekologické a energeticky úsporné. Zároveň dřevostavby VEXTA splňují náročná kritéria na kvalitu a řemeslné provedení. Vexta jsou výrobci, a proto garantujou jen ty nejkvalitnější a prověřené materiály. Využívají spojení tradičních postupů s těmi nejmodernějšími, čímž nabízí vysoce kvalitní bydlení.

stránky partnera

SK realizace staveb s.r.o.

Moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby pro rodinné a bytové domy, ale i pro průmyslové stavby, se těší stoupajícímu zájmu široké veřejnosti.

stránky partnera

MAKRA, spol. s r.o.

MAKRA, spol. s r.o. je stavební společnost působící na území Středočeského kraje a Prahy od roku 1993.

stránky partnera

LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o.

Společnost LIFESTYLE DEVELOPMENTS, s.r.o. se zabývá originálními stavbami kanadských rodinných domů – opláštěných sendvičových dřevostaveb v systému 2×4 již od svého vzniku, tj. od roku 1995. V roce 2007 došlo k založení nové druhé výhradně české společnosti LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o., která převzala převážnou část všech obchodních aktivit společnosti LIFESTYLE DEVELOPMENTS, s.r.o. a ještě více je rozšířila a upevnila na českém a EU trhu.

stránky partnera

GEMO Olomouc, spol. s r.o.

Bytový projekt v Olomouci – Rezidence Na Dlouhé – nabízí celkem 55 nových bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk o velikostech 31,11 – 119,10 m2 ve třech bytových domech /A, B, C/ s moderní architekturou (CAM Architekti s.r.o.) . Navrhovaná novostavba má 1podzemní a nejvýše 4 nadzemní podlaží.

stránky partnera

DŘEVOSTAVBY BISKUP, s. r. o.

Dřevostavby, které pod hlavičkou TESAŘSTVÍ BISKUP, s. r. o. úspěšně realizují již mnoho let. Jich skutečná historie se tedy píše už od roku 1991. Během více než dvaceti let let nasbírali řadu zkušeností a tak si kromě standardních domů troufnou i na velké a zajímavé zakázky a realizují i složité a unikátní projekty.

stránky partnera

ELK

Skupina ELK staví již více než 30 let montované dřevostavby a srubové domy a vytvořila již pro tisíce rodin jejich domov. Domy ELK jsou „domy pro život„, ve kterých se jejich obyvatelé cítí stále dobře. Rodinné domy ELK nabízejí dostatek prostoru pro jakkoliv velkou domácnost. Svůj dům pro život si ze široké nabídky montovaných domů vybere například bezdětný pár, vícečlenná rodina, ale také vícegenerační rodina.

stránky partnera

KONHEFR

Společnost KONHEFR, stavby a interiéry, s.r.o. vznikla počátkem roku 1996, kdy svým působením plynule navázala na sdružení K&O, které úspěšně realizovalo své první zakázky již v roce 1994. Hlavní činností společnosti je výstavba nízkoenergetických rodinných a bytových domů v Praze a jejím okolí.

stránky partnera

SKY BARRANDOV

SKY Barrandov je novým bytovým projektem na Praze 5 a jeho výstavba bude realizovaná ve dvou etapách. Projekt nabízí v první etapě 58 bytů v rozmezí dispozic od 2 + kk až po 5 + kk včetně výjimečného střešního penthousu. Většina bytů poskytuje úchvatné panoramatické výhledy na Prahu.

stránky partnera

QUICKHAUS

Výrobce certifikovaných dřevostaveb – od projektu po realizaci

stránky partnera

HK-DŘESTAV s.r.o.

Výstavba rodinných nízkoenergetických domů na klíč zaznamenala v posledních letech významný nárůst v oblibě. Mezi tento typ domů patří montované domy ze dřeva, rodinné domy a dřevěné chaty, které vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a mechanicky řízeným větráním, jako i dalšími aspekty, které trend výstavby těchto rodinných domů podporují.

stránky partnera

TECO a.s.

Společnost Teco a.s. je přední český výrobce průmyslových řídicích systémů kategorie PLC (z anglického slova Programmable Logic Controller), které jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány podle mezinárodních standardů řady IEC EN 61131.

stránky partnera
paul logo

PAUL GmbH

Rekuperace PAUL je na trhu lídr v oblasti rekuperačních jednotek

stránky partnera

Brillon

Brilon a. s. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, která systematicky přináší na český a slovenský trh nové technologie v oboru TZB.

stránky partnera
panasonic logo

Panasonic

Dodavatel klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel

stránky partnera

Vaillant

Dodavatel zdrojů vytápění, tepelých čerpadel a solárních systémů

stránky partnera
ivt logo

IVT

Jako jediná značka na trhu, dokáže IVT nabídnout tepelné čerpadlo pro vytápění jedné místnosti v bytě i tepelné čerpadlo pro vytápění například areálu zoologické zahrady o výkonu skoro 1 000 kW. Technická řešení navržená IVT byla oceněna několika prestižními cenami.

stránky partnera

AC Heating

Společnost KUFI INT, s.r.o., která vlastní obchodní značky AC Heating, Convert AW a xCC, je firmou s výhradně českým kapitálem. V roce 2006 vstoupila jako první na český trh se zcela novou řadou tepelných čerpadel vzduch-voda s plynulou regulací výkonu Convert AW. Už v roce 2008 byl tento model sedmým nejprodávanějším tepelným čerpadlem vzduch-voda v ČR (zdroj: www.ehpa.org).

stránky partnera
microwell logo

LG

Nadnárodní společnost MICROWELL je od roku 2004 největší prodejce klimatizační techniky LG Electronics v České i Slovenské republice.

stránky partnera

FENIX

Nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění – topné rohože, topné kabely, topné folie, sálavé panely, přímotopné konvektory, akumulační kamna, ohřívače vody, regulaci bytovou i průmyslovou.

stránky partnera
reahau logo

REHAU

Pro energeticky úsporné stavby, využití regenerativní energie, vodní hospodářství, jako i mobilitu a Future Living dává firma REHAU odpovědi na ekologická a ekonomická témata budoucnosti. REHAU jako kompetentní partner v oblasti okenních a fasádních prvků, technického zabezpečení budov a zemním stavitelství je TOP-dodavatelm na trhu.

stránky partnera

Zehnder

Společnost Zehnder Group Deutschland GmbH patří ke švýcarské skupině Zehnder Group AG, která má na evropském trhu vedoucí postavení v oboru radiátorů a která se etablovala na jednoho z vedoucích dodavatelů komfortních systémů větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder nabízí energeticky účinná řešení pro komfortní a zdravé vnitřní klima: Od designových radiátorů až ke kompaktní energetické centrále, od systémů komfortního větrání prostoru až ke stropním sálavým panelům pro vytápění a chlazení.

stránky partnera

iDirection

iDirection nabízí prodej a komplexní podporu výrobků Apple, exkluzivní příslušenství, školení a individuální kurzy jak pro firmy, tak jednotlivce.

stránky partnera
abb logo

ABB

Dodavatel vypínačů, zásuvek, nástěnných ovladčů aj.

stránky partnera

JUNG

Leader na trhu designových vypínačů, chytrého bydlení a inteligentních instalací KNX.

stránky partnera
gira logo

GIRA

Společnost SBS ELEKTRO s.r.o. je již od roku 1995 výhradním zástupcem německé společnosti Gira na českém trhu. Značka Gira se už 100 let prezentuje ve čtvrté generaci rodinného podniku jako prémiová značka na trhu s prvky pro elektroinstalaci. Její výrobky se vyznačují tou nejvyšší kvalitou s důrazem na design, který dostal již mnoho ocenění.

stránky partnera

SCHNEIDER

Dodavatel vypínačů, zásuvek, nástěnných ovladčů aj.

stránky partnera
legrand logo

LEGRAND

Světový specialista pro elektrické instalace a datové rozvody

stránky partnera

OBZOR

Firma se zaměřuje převážně na výrobu a distribuci drobných elektromechanických výrobků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Nabízí také služby v oblasti archivace a spisové služby v komerční spisovně.

stránky partnera
italtronic logo

ITALTRONIC Srl. iGlass

Dodavatel vypínačů, zásuvek, nástěnných ovladčů aj.

stránky partnera

JABLOTRON

Jablotron je dynamickou společností s tradicí od roku 1990. Patří k významným dodavatelům alarmů. Jejich systémy instalují tisíce montážních partnerů a užívají statisíce spokojených zákazníků po celém světě.

stránky partnera
paradox logo

PARADOX

Společnost Eurosat CS se sídlem v Brně, je ryze českou obchodní společností založenou v roce 1995. Od samého počátku existence je naše firma autorizovaným distributorem společnosti Paradox pro Českou republiku a Slovenskou republiku. V současnosti se zabýváme především prodejem zabezpečovací a sledovací techniky, přístupovým systémem a provozováním elektronické knihy jízd – Auto GPS.

stránky partnera

KNX

Dodavatel KNX/EIB systémů a inteligentní elektroinstalace

stránky partnera
control4 logo

CONTROL 4

Systém Control4 harmonicky spojuje všechny vaše elektronické komponenty a systémy v domě.

stránky partnera

SONOS

Sonos je inteligentní systém pro HiFi bezdrátové reproduktory a audio komponenty . Spojuje vaši sbírku digitální hudby v jedné aplikaci, kterou ovládate z libovolného zařízení .

stránky partnera
pioneer logo

Pioneer

Dodavatel audio systémů

stránky partnera

Denon

Dodavatel audio systémů

stránky partnera
bose logo

BOSE

Dodavatel audio systémů

stránky partnera

DALI

Dodavatel audio systémů

stránky partnera
honeywell logo

Honeywell

Dodavatel systému zabezepečení a systému MaR

stránky partnera

Siemens

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice. Již 125 let je Siemens nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. S počtem 9,2 tisíce zaměstnanců se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, produkty a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru v oblasti energetiky, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury a informačních technologií. Skupina podniků Siemens v České republice vykázala v obchodním roce 2014 obrat 34,9 miliardy Kč.

stránky partnera
2n logo

2N

2N je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti. Produktové portfolio tvoří dveřní a bezpečnostní interkomy, výtahové komunikátory, IP systémy veřejného ozvučení, M2M řešení a široké spektrum GSM/UMTS bran a telefonních ústředen.

stránky partnera

EATON

Eaton je společností zabývající se řízením diverzifikované energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii. Eaton dosáhl v roce 2012 obratu 16,3 miliardy USD.

stránky partnera