Předání systému

Vážený zákazníku

Rádi bychom Vás tímto způsobem oslovili v rámci přípravy předání a převzetí našeho systému HAIDY do užívání. K tomu abychom zdárně celý systém zprovoznili je potřeba i Vaše součinost.  Prosíme Vás o připravení níže uvedených bodů a zodpovězení otázek. Vše je nutné aby bylo z Vaší strany připravené nejpozději v den předání systému HAIDY  Na naše otázky nám prosím odpovězte nejpozději týden před vlastním předáním systému HAIDY.

V případě, že nebudou připraveny tyto body ke dni domluveného termínu předání, pak Vám mohou být účtovány vícenáklady dle ceníku služeb.

Body přípravy:

  1. WI-FI router – nutný pro spuštění aplikace HAIDY .
  2. Propojení aplikace HAIDY s internetem v rámci vašeho bytu.
  3. Vzdálený přístup do systému HAIDY mimo váš byt.
  4. GSM brána
  5. Definování další uživatelů v rámci systému HAIDY
  6. Výměna filtru u rekuperační jednotky
  7. Servisní smlouva

 

1. Wifi router:

Cena materiálu a práce činí 1100Kč bez DPH.

Dále Vás prosíme o informaci ve které místnosti bude router umístěný. Je nutné počítat s tím,že standardní přívodní kabel k routru od datové zásuvky je dlouhý 1,5m.

2. Po instalaci WI-FI router, je nutné aby došlo k synchronizaci nastavení IP adresy poskytovatele internetu s domácí sítí na které poběží systém HAIDY. Aby se předešlo případnému placenému výjezdu našeho technika, doporučujeme mít již internet zapojený nejpozději v den předání systému HAIDY a tím bylo umožněno, vzájemného propojení.

Upozorňujeme, že datové zásuvky nejsou aktivní, pro jejich oživení je nutné se poradit s poskytovatelem internetu.

3. Pokud klient požaduje vzdálený přístup do systému Haidy je potřeba. Ze strany klienta zajištění a zprovoznění internetu pro byt od poskytovatele. Pro vzdálený přístup je nutné jednu z následujících variant:

Prosíme o informaci, jaká z těchto variant bude použita, V případě, že uvažujete o bodu a) nebo b) a nevíte si rady, můžete nám dát kontakt na poskytovatele internetu abychom se s nim dohodli na technických a cenových možnostech. Toto vše musí být vyřešeno dříve než se bude propojovat systém HAIDY s internetem.

4. GSM Modul

Aby služba GSM brána fungovala, je nutné instalovat do systému HAIDY - telefoní SIM kartu. Tato karta nám pak umožní odesílání informací pomocí sms ohledně stavu zabezpečovacího systému na Váš mobilní telefon.

Prosím o informaci zda nám poskytnete nejpozději v den předání systému HAIDY, vlastní SIM kartu, případně zda akceptujete možné dodání dobíjecí SIM karty od Haidy. Cena materiálu a práce činí 500Kč bez DPH, která by Vám byla v den předání vyúčtována.

5. Současně nejpozději v den předání systému HAIDY klient poskytne seznam telefonních čísel, na která bude požadavek na zasílání informačních sms.

6. V den předání je možné si objednat a zakoupit výměnu standardního filtru za filtr protipylový. Výměna filtru bude probíhat 2x do roka (na jaře a na podzim). Naše společnost vám ráda poskytne v rámci servisních služeb i možnost výměny filtru a kontrolu rekuperační jednotky.

V případě vašeho zájmu o nový protipylový filtr, je potřeba nás kontaktovat nejpozději 3 týdny před termínem předání systému HAIDY.

CENA FILTRŮ včetně výměny do rekuperační jednotky PAUL CLIMOS F 200

Cena standardních filtrů je:

7. Současně vám zasílám návrh servisní smlouvy s návrhem služeb, které při placení paušální poplatku budete mít zahrnuty v ceně. Prosím o prostudování této smlouvy a v případě vašeho zájmu o tyto služby vás prosím o písemné potvrzení, které proběhne při předání systému HAIDY.

Servisní smlouva ke stažení zde

Číslo bytu

Jméno a přijmení

Email

Telefon 
Po zprovoznění přístupu do systému Haidy. Proběhne v rámci předání uživatelské zaškolení, předání uživatelské příručky a předávacího protokolu. Dle rozsahu systému bude předání a zaškolení trvat 60 až 180minut.

 

Ceník služeb

Slaboproudá práce – instalace 490Kč/h
Silnoproudé práce –  instalace 290Kč/h
Nastavení systému HAIDY –  konfigurace a programování 890Kč/h
Doprava 300Kč/jeden výjezd

 

Ceny budou počítány za každou započatou půlhodinu.¨

Veškeré ceny jsou bez DPH

Součástí ceny nejsou ceny za použitý materiál a případné zařízení.

Veškeré platby, pokud nebudou provedeny předem před předáním systému HAIDY Vám budou vyúčtovány a z vaší strany uhrazeny v den předání systému  HAIDY.

V horizontu několika dní od obdržení tohoto dotazníku, se Vám ozve náš operátor/ka a celý dotazník s Vámi projde.