BYT PRAHA 1

Byt v centru Prahy, který se díky HAIDY může pochlubit inteligentním ovládáním nejen vytápění, ale též  ovládáním několika desítek světelných okruhů. V neposlední řadě také rekuperací PAUL.

více o projektu

BYT PRAHA 4

Prostorný byt využívající ve velkém rozsahu ovládání vytápění, stínícího systému a velkého množství světelných okruhů. Vše je integrování do inteligentních vypínačů.

více o projektu

BYT PRAHA 5

Byt umístěný developerské oblasti SKY Barrandov, kde si klient zakládá na bezpečí svého domova. Klient si též přál mít přehled o spotřebě energií v bytě.

více o projektu

RD LOUNY

Dřevostavba, která byla realizována ve spolupráci s dodavatelem stavby. Klient si přál především komfortně řízené topení a čerstvý vzduch v podobě rekuperace.

více o projektu

RD BRUNTÁL

Rodinný dům s velkým důrazem na bezpečí podpořený rozsáhlým kamerovým systémem. Klient využívá též kompletní rekuperační systém PAUL.

více o projektu

RD HRADEC KRÁLOVÉ

Rodinný dům, kde klient vedle kompletně inteligentního řízení domácnosti, kladl velký důraz na kvalitní audio systém v celém domě.

více o projektu

RD CHABRY

Rodinný dům, který dává důraz nejen na bezpečí, ale též na pohodlí v podobě audiosystému. Klient chtěl co nejlepší prostředí, z toho důvodu se rozhodl pro rekuperační jednotku PAUL.

více o projektu

RD CHUCHLE

Rodinný dům, jehož majitel kladl velký důraz na ovládání světelných okruhů a následné možnosti vytváření světelných scén.

více o projektu

RD KRALUPY NAD VLTAVOU

Majitel rodinného domu využil většinu HAIDY modulů pro celkově lepší a pohodlnější bydlení. Řízení rekuperace NILAN.

více o projektu

RD Paříž

Rodinný dům ve francouzské Paříži realizovaný díky servisnímu partnerovi. Stejně jako v Čechách je kladen důraz na bezpečí. Klienti si též bydlení zpříjemnili ovládaným stmíváním světel.

více o projektu